نحوه برگزاری کنفرانس

 نحوه برگزاری 

 این کنفرانس توسط برگزار کنندگان به صورت مجازی برگزار خواهد شد و پژوهشگران محترم در صورتیکه تمایل به ارائه مقالات خود دارید و یا قصد شرکت در کنفرانس را دارید میتوانید از طریق پلت فرم زوم در کنفرانس شرکت نمایید و نیازی به حضور فیزیکی در کنفرانس نخواهد بود .


با هدف گرد هم آوردن دانشمندان برجسته دانشگاهی، محققان و پژوهشگران برای تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه های کنفرانس آموزش، مطالعات اجتماعی، فرهنگی و آینده پژوهی است. همچنین یک پلت فرم بین رشته ای برتر برای محققان، پزشکان و مربیان برای ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوری ها، روندها و نگرانی ها و همچنین چالش های عملی مواجه شده و راه حل های اتخاذ شده در زمینه های کنفرانس فراهم می کند.

سومین کنگره بین المللی تعلیم و تربیت، مطالعات اجتماعی و فرهنگی با رویکرد آینده پژوهی در تاریخ 12 اردیبهشت 1403، 1 می 2024 در شهر ازمیر - ترکیه برگزار خواهد شد، علاقمندان برای شرکت آنلاین در این کنفرانس میتوانند با مراجعه به صفحه انگلیسی سایت قسمت تعرفه های ثبت نام از شرایط و نحوه ثبت نام آگاه شوند.
مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 10 اردیبهشت 1403 خواهد بود .برای ارسال مقالات میبایست پس از ثبت نام اولیه در سایت از طریق ورود به سیستم وارد پنل کاربری خود شوید سپس نسبت به ارسال مقالات اقدام فرمایید .
google scholar
RWIN EVENT